Rok szkolny 2006/2007

Wyróżnienie dla Pauliny Pytlarz i  Patrycji Molendy za udział w konkursie plastycznym " Gimnazjalisto wybierz zdrowe życie bez nałogów".

Bartłomiej Tasak uczeń klasy III a zakwalifikował się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Sonia Huptyś uczennica klasy III a zakwalifikowała się do III etapu Konkursu Humanistycznego.

Wyróżnienie dla klasy Ic w konkursie plastycznym " Szopki Jędrzejowskie".

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w V miejsko-gminnym Rambicie Matematyczno-Sportowym " Gimmat" 2007.

Dyplom dla gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w IV Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w IV Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców.

Dyplom dla Małgorzaty Budzyń za wyróżnienie zdobyte w VII Turnieju Jednego Wiersza " O Laur Wespazjana Kochowskiego".

Dyplom dla Anny Piotrowskiej za wyróżnienie zdobyte w VII Turnieju Jednego Wiersza " O Laur Wespazjana Kochowskiego".

Dyplom dla Sylwii Ciosek za udział w finale XI Konkursu Biblijnego z Księgi Wyjścia.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie II miejsca w V Powiatowym Konkursie " Ekologiczne spojrzenie na plastikowe pokolenie".