Rok szkolny 2005/2006

Dyplom dla Marleny Roli za zajęcie I miejsca w Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Nagroda Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół w Szczekocinach dla Anny Piotrowskiej za najlepszy wiersz w kategorii szkół gimnazjalnych w VI Turnieju Jednego Wiersza " O Laur Wespazjana Kochowskiego".

Dyplom dla Artura Lecha za zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie Informatycznym dla uczniów szkół gimnazjalnych.

Dyplom dla Wadima Milewskiego za zajęcie III miejsca w Powiatowym Konkursie Informatycznym dla uczniów szkół gimnazjalnych.

Wyróżnienie dla Ewy Radwan w I Powiatowym Turnieju o Tytuł Mistrza Języka Polskiego.

Dyplom dla drużyny z Gimnazjum w Słupi za zajęcie II miejsca w eliminacjach powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w sztafecie 4 razy 100 m dziewcząt w I Mityngu o Puchar Burmistrza Jędrzejowa.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w klasyfikacji zespołowej w I Mityngu o Puchar Burmistrza Jędrzejowa.

Dyplom dla Igi Otczyk laureatki konkursu plastycznego " Środowisko a odpady" organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.