Rok szkolny 2004/2005

Dyplom dla Gimnazjum Publicznego za zajęcie III miejsca na zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10 razy 800 m.

Dyplom dla Gimnazjum za zajęcie III miejsca w III miejsko-gminnym Rambicie matematyczno-sportowym

" Gimmat 2005".

Dyplom dla Soni Huptyś za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym " Portret mojej prabaci /pradziadka w stroju regionalnym.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w konkursie taniec ludowy " Czy znasz swój region? ".

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie II miejsca w IV Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Powiecie Jędrzejowskim.

Dyplom dla Soni Huptyś za zajęcie II miejsca w V Turnieju Jednego Wiersza " O Laur Wespazjana Kochowskiego".

Dyplom dla Marty Marzec za zajęcie II miejsca w I Powiatowym Konkursie Historycznym " Powstanie Kościuszkowskie i Bohaterowie Insurekcji Kościuszkowskiej.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w II Sztafetowym Biegu Kosynierów.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w Konkursie " Moje wrażenia " podczas IV Rajdu na szlaku Kosynierów Moskorzew -Wywła - Szczekociny".