Konkurs fotograficzny " Zimowe krajobrazy"

ZIMOWE  KRAJOBRAZY

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Dyrekcja ZPO w Słupi Szkoły Podstawowej im. Zbigniewa Kopra.

2. Konkurs ma zasięg szkolny, mogą w nim brać udział przedszkolaki oraz uczniowie klas I – VIII i III gimnazjum.

4. Prace oceni jury powołane przez Dyrektora ZPO w Słupi Szkoły Podstawowej im. Zbigniewa Kopra.

5. Termin składania prac od 10 STYCZNIA 2019 r. do 17 LUTEGO 2019 r.

6. Ogłoszenie wyników – po 1 marca 2019 r.

7. Przewidziano nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

- przedszkole

- klasy I-VIII i III gimnazjum.

Warunki uczestnictwa w konkursie

1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie ZPO w Słupi Szkoły Podstawowej
    im. Zbigniewa Kopra.
  2. Na konkurs można przesyłać fotografie krajobrazu zimowego (bez postaci ludzi), wykonane
    w dowolnym miejscu.
  3. Przesyłamy maksymalnie 2 cyfrowe fotografie. Zdjęcia muszą być zapisane w formacie JPG. Wymiar zdjęcia 3:2.  Jedno zdjęcie nie może przekroczyć 10 MB.
  4. Zgłoszenia należy przesyłać e-mailem, w którym należy podać: imię, nazwisko autora, klasę, tytuł fotografii i miejsce wykonania. Zdjęcia bez opisu nie będą brały udziału w konkursie.
  5. Adres e- mailowy, na który należy przesyłać prace: konkurs.foto@op.pl.
  6. Zdjęcia przesłane na konkurs nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane.

Postanowienia końcowe

1. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie danych osobowych uczestnika.
  2. Uczestnicy ponoszą pełną odpowiedzialność za zgodność z prawdą podanych danych wraz z pracami wynikającą
    z przepisów o prawie autorskim.
  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za naruszenie praw autorskich osób trzecich przez uczestników konkursu.
  4. Wszystkie zdjęcia przechodzą na własność organizatora.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnej publikacji zdjęć na stronie internetowej szkoły oraz na szkolnej wystawie fotograficznej.
  6. Zgłoszenie fotografii na konkurs jest jednoznaczne z uznaniem niniejszego regulaminu

Osoba odpowiedzialna za konkurs: p. G. Tasak, p. M. Machnik

ORGANIZATOR