Konkurs wiedzy informatycznej

KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ

Regulamin konkursu informatycznego „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!” dla klas VII - VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum

Konkurs organizowany jest w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, który obchodzić będziemy w Polsce już po raz 15! Dzień Bezpiecznego Internetu świętujemy 5 lutego 2019 r. pod hasłem
„Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.

Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu jest Dyrekcja ZPO w Słupi Szkoły Podstawowej im. Zbigniewa Kopra.

2. Konkurs ma zasięg szkolny, biorą w nim udział wszyscy  uczniowie klas VII  – VIII i III G.
4. Konkurs będzie przeprowadzony w kasach na zajęciach z informatyki  po feriach zimowych.

5. Przewidziano dyplomy oraz nagrody.
6. Uroczystość  wręczenia dyplomów i drobnych nagród odbędzie się na apelu szkolnym.

Warunki uczestnictwa w konkursie
1. W konkursie biorą udział wszyscy uczniowie klas VII –VIII i III G ZPO w Słupi Szkoły Podstawowej im. Zbigniewa Kopra.

2. Konkurs będzie się składał z jednego etapu teoretycznego, który będzie polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 10 pytań, ze znajomości wiedzy o bezpieczeństwie w Internecie.
4. Każdy uczeń pracuje na swój indywidualny wynik oraz na ogólny wynik swojej klasy.
3. Zostaną przyznane trzy miejsca.
4. W przypadku jednakowej ilości punktów wśród większej liczby uczniów, przewiduje się dogrywkę.
5. Konkurs wyłoni także klasę, która najlepiej poradzi sobie ze znajomością wiedzy o bezpieczeństwie w Internecie.