Rok szkolny 2016/2017

Podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskie za udział w piątej edycji Narodowego Czytania w ramach której 3 września 2016r.wpólnie czytaliśmy   " Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza.

Zuzanna Kornobis - uczennica klasy III c została laureatką VII MIEJSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Z CYKLU „ŚWIAT W OCZACH DZIECKA"

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNZAZJALNYCH.

Wyróżnienie dla Martyny Wojsław w Przyrodniczym Konkursie Fotograficzno-Plastycznym "Świętokrzyskie , jakie cudne" w kategorii praca fotograficzna.

Podziękowanie dla Pani Katarzyny Stępień za przygotowanie młodzieży do Przyrodniczego Konkursu Fotograficzno-Plastycznego "Świętokrzyskie , jakie cudne".

Podziękowanie dla Uczniów oraz Grona Pedagogicznego Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi wsparcie akcji " Misiek Zdzisiek zbiera nakrętki " w 2017r.

Dyplom dla Wiktorii Błaszczyk uczestniczki II Międzyszkolnego Konkursu Czytania w Języku Niemieckim w roku szkolnym 2016/2017

Dyplom dla Julii Greli uczestniczki II Międzyszkolnego Konkursu Czytania w Języku Niemieckim w roku szkolnym 2016/2017

Jakub Bilnicki uzyskał tytuł finalisty XIV Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2016/2017

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w XIV Międzygminnym Rambicie Matematyczno-Sportowym " GIMMAT 2017".

Dyplom dla gimnazjum w Słupi za zajęcie II miejsca w XI Turnieju w Halowej Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach.

Dyplom dla gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w VIII Turnieju w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach.

Dyplom dla Radosława Gabały za zajęcie I miejsca w powiatowym etapie XIX edycji Ogólnopolskiego Konursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem " 25 lat PSP - Profesjonalni,Sprawni,Pomocni" w grupie uczniów gimnazjum.

Dyplom dla Kingi Kwiecień za zajęcie III miejsca w powiatowym etapie XIX edycji Ogólnopolskiego Konursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem " 25 lat PSP - Profesjonalni,Sprawni,Pomocni" w grupie uczniów gimnazjum.

Uczennica klasy III c Kinga Kwiecień zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie historycznym Tadeusz Kościuszko , niezłomny bojownik w walkach o niepodległość. Organizator Muzem Niepodległości w Warszawie.

Dyplom uznania dla Pani Marzeny Machnik za przygotowanie uczniów-laureatów konkursu ogólnopolskiego Tadeusz Kościuszko,niezłomny bojownik w walkach o niepodległość.

Dyplom dla Jakuba Bilnickiego za zajecie I miejsca w Rejonowym Konkursie Wiedzy Poświęconym Insurekcji i Tadeuszowi Kościuszce.