Rok szkolny 2013/2014

Z okazji V jubileuszowej edycji Konkursu w kategorii " 5 Wspaniałych na 5 edycję konkursu "serwis gimslupia.szkolnastrona.pl został wyróżniony za całokształt wieloletniej pracy.

Podziękowanie dla Pani Zofii Stachury Dyrektora Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi Jędrzejowskiej za serwis www.gimslupia.szkolnastrona.pl wyróznienie w kategorii 5 Wspaniałych na 5 edycję konkursu za całokształt pracy.

Podziękowanie dla Pani Katarzyny Stępień administratora strony Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi za serwis www.gimslupia.szkolnastrona.pl wyróżnionay w kategorii 5 Wspaniałych na 5 edycję konkursu całokształt wieloletniej pracy.

Podziękowanie dla Pani Marzeny Machnik administratora strony Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi Jędrzejowskiej za serwis www.gimslupia.szkolnastrona.pl wyróżniony w kategorii 5 Wspaniałych na 5 edycję konkursu za całokształt wieloletniej pracy.

Otrzymane od Szkolnastrona .pl wyróżnienie jest wyrazem uznania za aktywny udział w Konkursie , którego celem jest propagowanie wśród placówek oświatowych idei dobrych praktyk w zakresie administrowania stronami internetowymi. Jest także potwierdzeniem osiągnięcia wysokiej pozycji w rankingu szkoł wykorzystujących Internet nie tylko w sposób właściwy , ale także twórczy , kreatywny , radosny , interesujący . Gratulujemy sukcesu i życzymy wiele radości z kreowania pięknego wizerunku placówki w Internecie .

Jesteśmy z Państwa dumni !

Szkolnastrona.pl

Urszula Marcinkowska i Artur Marcinkowski

Konkurs wiedzy o Patronie prof. Romanie Czerneckim

I miejsce – Bartłomiej Radwan i Michał Lech

II miejsce Arkadiusz Kapusta i Przemysław Kunicki

III miejsce  Marcel Kozieł

Jeden dzień z życia prof. Romana Czerneckiego - konkurs na prezentację multimedialną.

I miejsce – Julita Molenda kl. I a

II miejsce – Maciej Kowalik  kl. II b

III miejsce – Magdalena Walocha kl. III c

Konkurs chemiczny " Od alchemii do Skłodowskiej "

I miejsce  Wiktoria Jakubska- kl. II c

II miejsce Szczepan Pośpiech- kl. II c

III miejsce Tomasz Kubacki- kl. II b

Konkurs z języka niemieckiego

I miejsce Paulina Bratek- kl. III b

I miejsce Bartosz Kowalik- kl. III c

II miejsce Trzeszkowska Paulina- kl. IIIb

Konkurs geograficzny " Oblicze Ziemi"

I miejsce Michał Stępień- kl. II c

II miejsce Karol Sobczyk- kl. III c

III miejsce Bartosz Kowalik -kl. III c

Konkurs na plakat promujący książkę i czytelnictwo

I miejsce Damian Warot - kl. II c

II miejsce Bartłomiej Radwan - kl. Ia

III miejsce Wiktoria Jakubska -kl. II c

Dyplom dla Bartosza Kowalika za zajęcie III miejsca

w III Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym " Olimpijczycy są wśród nas ".

Pani Katarzyna Stępień organizowała Maraton Pisania Listów 2013 roku przez co wspierała Stowarzyszenie Amnesty International w walce o poszanowanie praw człowieka.

Gimnazjum Publiczne im. Romana Czerneckiego w Słupi organizowało Maraton Pisania Listów 2013 roku przez co wspierało Stowarzyszenie Amnesty International w walce o poszanowanie praw człowieka.

Dyplom dla Alicji Koniecznej za zajęcie III miejsca w VIII Wojewódzkim Turnieju Sprawności Językowej w kategorii : " Sprawność i poprawność polszczyzny".

Dyplom dla Pauliny Bratek za zajęcie III miejsca w VIII Wojewódzkim Turnieju Sprawności Językowej  w kategorii : " Sprawnośc i poprawność polszczyzny".

Uczeń klasy II a Grzegorz Grela zajął I miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

Uczeń klasy II a Grzegorz Grela zajął I miejsce w eliminacjach powiatowych w grupie szkoły gimnazjalne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

Uczeń klasy III a Damian Musiał otrzymał dyplom , za zajęcie III miejsca w Powiatowym Konkursie Wiedzy poświęconym Insurekcji i Taduszowi Kościuszce.

Dyplom dla Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi za udział w  XIII Rajdzie Bitwy T. Kosciuszki pod Szczekocinami na polach wsi Wywła.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w Powiatowej Spartakiadzie - Sztafetowy Bieg Przełajowy " Stonoga" i Rzuty Piłką lekarską . Słupia 2014r.

Podziękowanie od Starosty Jędrzejowskiego Edmunda Kaczmarka dla Gimnazjum w Słupi . Dziękuję za udział Waszej drużyny w " Powiatowej Spartakiadzie Szkół Gimnazjalnych " w Słupi Jędrzejowskiej.

.