Zajęcia wyrównawcze

Zakres tematyczny zajęć:

Usuwanie deficytów rozwojowych , usprawnianie zaburzonych funkcji w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i humanistycznych.

W ramach tego zadania prowadzone są następujące zajęcia:

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze

I grupa / 1 godzina tygodniowo - zajęcia - prowadzi Lidia Bodzioch

Zajęcia wyrównawcze z biologii są realizowane w ramach projektu" Szkoła wspiera-uczeń wybiera".Zgodnie z przyj ętym programem uczniowie mają możliwość uzupełniania swoich braków wiadomości i umiejętności , które nabyli we wcześniejszych latach nauki oraz przygotować się do egzaminu gimnazjalnego.

I grupa / 1 godzina tygodniowo- zajęcia i - prowadzi Andrzej Radwan

Głównym celem zajęć będzie wyrównanie braków w wiadomościach i umiejętnościach objętych podstawą programową z matematyki dla II i III etapu edukacyjnego oraz I i II klasy gimnazjum , doskonalenie umiejętności , które uczniowie nabyli we wcześniejszych latach nauki szkolnej oraz przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego.

Zajęcia humanistyczne

I grupa / 1 godzina tygodniowo - zajęcia  prowadzi Anna Łukasik

II grupa / 1 godzina tygodniowo-zajęcia prowadzi Paweł Puto

Zajęcia skierowane są do uczniów z trudnościmi dydaktycznymi wymagających wsparcia z przedmiotów humanistycznych obejmujących jęz.polski , historię i wos. Na zajęciach uczniowie pracują zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych w zakresie " Czytania i odbierania tekstów kultury" oraz w zakresie " tworzenia własnego tekstu".

Planowane wyjazdy w ramach zadania:

1 dniowy wyjazd do Obserwatorium i Kopalni Srebra

Rok 2013/2014 rozpoczęty !