Rok szkolny 2010/2011

Kinga Partyka zajęła I miejsce w kategorii : dziewczęta -gimnazjum w Ogólnoplskim Wyścigu  w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Wójta Gminy Słupia Jędrzejowska.
Drużyński Radosław zajął I miejsce w kategorii : chłopcy - gimnazjum w Ogólnoplskim Wyścigu w  Kolarstwie Przełajowym o Puchar Wójta Gminy Słupia Jędrzejowska.
Radwan Michał zajął II miejsce w kategorii : chłopcy-gimnazjum w Ogólnopolskim Wyścigu w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Wójta Gminy Słupia Jędrzejowska.
Kotarski Radosław zajął III miejsce w kategorii : chłopcy-gimnazjum w Ogólnoplskim Wyścigu w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Wójta Gminy Słupia Jędrzejowska.
Flak Agata zajęła I miejsce w eliminacjach gminnych w grupie gimnazjum Ogólnoplskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
Baran Agnieszka zajęła III miejsce w eliminacjach gminnych w grupie gimnazjum Ogólnoplskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież zapobiega pożarom ".
Karol Nowak zajął II miejsce w Halowych Zawodach Młodzików i Dzieci w kategorii młodzik wynikiem 292 punkty.
Kamila Raczyńska zajęła II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnoplskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapbiega Pożarom".
Karol Nowak zajął II miejsce w Halowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego Młodzików i Dzieci w Łucznictwie.
Gimnazjum w Słupi zajęło IV miejsce w Ósmym Rambicie Matematyczno-Sportowym " GIMMAT" 2011
Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w VIII Powiatowym Turnieju Piłkki Siatkowej  w kategorii dziewcząt. " Zagraj z Nami Nie z Nałogami".
Drużyna chłopców zajęła I miejsce w VIII Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców Szkół Gimnazjalnych pod patronatem Burmistrza Miasta Jędrzejowa.
Agata Flak zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych w grupie II - gimnazja Ogólnoplskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".
Marta Sobczyk otrzymała wyróżnienie  od Samorządu Szkolnego działającego przy Zespole Szkół w Szczekocinach w kategorii gimnazjum , w konkursie " O Laur Wespazjana Kochowskiego".
Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej zajęło III miejsce w " Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym".
Joanna Zbierańska zajęła I miejsce od Samorządu Szkolnego w kategorii Gimnazjum w XI Turnieju Jednego Wiersza " O Laur Wespazjana Kochowskiego".
Joanna Zbierańska otrzymała nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach za wiersz " Smak życia" w XI Turnieju Jednego Wiersza " O Laur Wespazjana Kochowskiego".
Marta Sobczyk zajęła I miejsce w eliminacjach rejonowych III Konkursu Recytatorskiego Poezji Ks. Jana Twardowskiego.
Natalia Otczyk zajęła II miejsce w eliminacjach rejonowych III Konkursu Recytatorskiego Poezji Ks. Jana Twardowskiego.
Piotr Gozdur zajął IV miejsce w VIII Regionalnym Turnieju Wiedzy Informatycznej kategoria " Gimnazjum".
Zespół uczniowski z Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi otrzymał dyplom za udział w Ogólnoplskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych.
Strona internetowa gimnazjum zajęła III miejsce w ogólnoplski konkursie " Szkolnastrona Roku ".
Gimnazjum Publiczne im. Romana Czerneckiego w Słupi otrzymało certyfikat Szkoły Bezpiecznego Internetu .
Podziękowanie dla gimnazjum w Słupi od Amnesty International , za udział w XI Maratonie Pisania Listów.
Dyplom dla Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi za zajęcie III miejsca w Konkursie Piosenki Turystycznej z okazji X Rajdu Szlakiem Kosynierów Szczekociny - Moskorzew - Wywła - Słupia w 217. rocznicę bitwy T. Kościuszki pod Szczekocinami.
Gimnazjum w Słupi otrzymało dyplom za udział w X Rajdzie Szlakiem Kosynierów.
Dyplom dla Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi za najliczniejszy udział młodzieży w X - leciu rajdów turystycznych na Szlaku Kosynierów okolic Szczekocin.
Karol Nowak zajął VI miejsce w I Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików w kategorii Młodzik-chłopcy.
Dyplom dla gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w V TURNIEJU KOŚCIUSZKOWSKIM