Rok szkolny 2009/2010

Joanna Zbierańska zajęła III miejsce w Konkursie Recytatorskim im. Feliksa Raka .

Michał Radwan uczeń klasy I b otrzymał wyróżnienie za udział w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym " Ocalić od zapomnienia Szlakiem przydrożnych kapliczek ".

Piotr Gozdur uczeń klasy II a otrzymał  wyróżnienie w konkursie " Jan Pawełl II w naszej pamięci".

Magdalena Kozieł uczennica klasy III c zakwalifikowała się do II etapu Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum.

Michał Kowalski uczeń klasy II a zakwalifikował się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Dominik Puto uczeń klasy III c zakwalifkował się do II etapu Konkursu Chemicznego dla szkół gimnazjalnych województwa świętokrzyskiego.

Piotr Gozdur uczeń klasy II a zajął I miejsce w kategorii GRA PLANSZOWA  w Konkursie Historycznym Karty z Powstania Styczniowego.

Dominik Puto uczeń klasy III c zakwalifikował się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjum.

Dominik Puto uczeń klasy III c zakwailfikował się do II etapu Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum.

Dominik Puto uczeń klasy III c otrzymał wyróżnienie w konkursie na prezentację multimedialną " Gimnazjalisto! Wybierz zdrowe życie bez nałogów".

Dominik Puto uczeń klasy III c zakwalifikował się do III etapu Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum województwa świętokrzyskiego.

Dominik Puto finalistą VII Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego.

Kamila Raczyńska zajęła I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

" Młodzież Zapobiega Pożarom".

Agata Flak zajęła II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnoplskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

" Młodzież Zapobiega Pożarom".

Piotr Warot zajął III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnoplskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież Zapobiega Pożarom″.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w VII Miejsko - Gminnym Rambicie Matematyczn-Sportowym „GIMMAT″ 2010.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej za zajęcie I miejsca w VII Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych .

Kamila Raczyńska zajęła III miejsce w eliminacjach powiatowych w grupie gimnazja Ogólnoplskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

Drużyna z Gimnazjum Publicznego  im. R. Czerneckiego w Słupi zajęła  I miejsce w „ Powiatowym Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym″ dla Szkół Gimnazjalnych.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej za zajęcie I miejsca w VII Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców Szkół Gimnazjalnych pod patronatem Burmistrza Miasta Jędrzejowa.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej za zajęcie I miejsca w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym dla Szkół Gimnazjalnych.

Dyplom dla Anety Marzec za zajęcie III miejsca w ramach Konkursu „ Historia Szczekocin-Powstanie Kościuszkowskie″.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w konkursie ekologicznym pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty „ Czysta woda - piękna przyroda″.

Wyróżnienie dla Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiegow Słupi za serwiswww.gimslupia.szkolnastrona.pl w II edycji konkursu „Szkolnastrona Roku 2010″.

Gimnazjum Publiczne im. Romana Czerneckiego w Słupi zdobyło I miejsce w konkursie

„ Rozczytana szkoła″ w kategorii gimnazjum .

Serwis www.gimslupia.szkolnastrona.pl uzyskał CERTYFIKAT STRONY PRZYJAZNEJ MŁODZIEŻY

Drużyna chłopców z gimnazjum w Słupi zdobyła I miejsce w IV Turnieju Piłki Siatkowej im. Bohaterów Insurekcji Kościuszkowskiej.

I miejsce dla drużyny chłopców w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej „Graj z Nami Nie z Nałogami″