Uroczyste rozpoczęcie

Roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016r. uczniowie i nauczyciele  Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi uroczystą mszą świętą rozpoczęli kolejny nowy rok szkolny 2016/2017.Następnie w szkole uczniów , nauczycieli , rodziców i gości powitała dyrektor Pani Anna Marszałek.  Swą obecnością zaszczycili nas: Pan Marek Michalewski , przyjaciel gimnazjum z Edukacyjnej Fundacji Czerneckich. Złożył uczniom życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego , życząc im dobrych wyników w nauce , sukcesów , a tym samym do udziału w programie stypendialnym EFC. Pani dyrektor przedstawiła uczniów klas pierwszych z wychowawcami oraz nauczycieli uczących w gimnazjum .

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do klas , by tam spotkać się po wakacyjnej przerwie .