Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Eliminacje powiatowe

W piątek 11 kwietnia 2014r. odbyły się Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jędrzejowie eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom".W eliminacjach powiatowych wzięli udział  uczniowie, którzy zwycięzyli eliminacje gminne turnieju.

Testy i pytania na konkurs przygotował mł. kpt. Krzysztof Piątek z KP PSP w Jędrzejowie.Za zajęcie pierwszych miejsc wręczono puchary starosty jędrzejowskiego, komendanta powiatowego PSP w Jędrzejowie, prezesa ZOP ZOSP RP w Jędrzejowie.
Laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii otrzymali nagrody ufundowane przez starostę jędrzejowskiego Edmunda Kaczmarka oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Jędrzejowie.
W trakcie turnieju Komendant Powiatowy PSP w Jędrzejowie st. bryg. Tomasz Witecki zorganizował pokaz sprzętu strażackiego będącego w dyspozycji komendy.

Gimnazjum w Słupi godnie reprezentował uczeń klasy II a Grzegorz Grela , który w eliminacjach powiatowych w grupie szkoły gimnazjalne zajął I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !