Klasa II c - Gospodarzem Szkoły

Dyżur pełnią w dniach : 3.05.2010 - 7.05.201

Plan działań klasy II c w dniach 03.05.2010-07.05.2010

1. Sprawdzanie obuwia zmiennego , dyżury na korytarzu szkolnym.

2. 6 maja 2010 - wytypowani uczniowie z klas I-III b ędą próbować swoich sił w zmaganiach z ortografią .

3. 7 maja 2010 - konkurs „ Tak to leciało″.

Rolę „ Gospodarza Szkoły″ rozpoczęliśmy od zorganizowania konkursu „ Ortografia na wesoło″ , w którym udział mógł wziąść jeden uczeń wytypwany przez swoją  klasę . Dyktando było dość trudne. Najlepiej poradzili sobie: Jolanta Majcher z klasy III b, Joanna Zbierańska z klasy I a i Magdalena Machnik z klasy I b.

Nagrody były dość nietypowe , ponieważ Jola Majcher za I miejsce mogła „ przelecieć się balonem″.

W piątek zorganizowaliśmy konkurs „ Tak to leciało″ . Zadaniem każdego uczestnika było zaśpiewanie znanej piosenki , którą uczestnik wylosował . W skład jury wchodziła : Pani dyrektor Zofia Stachura , pedagog Pani Karina Nowak i bibliotekarz Pani Marzena Machnik . Maksymalną ilość punktów zdobyła uczennica z klasy I c Aneta Marzec. W nagrodę otrzymała „ Platynową Płytę 2010 ″ . Ponadto klasa I b otrzymała słodką niespodziankę za codzienne zmienianie obuwia .

Kamila Fortunka kl. II c