Szkolenie dla uczniów

Ciekawa lekcja w gimnazjum

W piatek 3 grudnia 2010 r. odbyła się lekcja pokazowa " Blaski i cienie Internetu" . Zajęcia przygotowała Pani Katarzyna Stepień ze swoimi wychowankami . Podczas zajęć wykorzystano nagrodzoną w konkursie prezentację multimedialną , którą wykonał Kamil Zbroiński i Angelika Kunicka . Obecni byli rodzice i uczniowie klas szóstych z wychowawcami ze Szkoły Podstawowej w Słupi. Starsi koledzy w ciekawy sposób poprowadzili zajęcia , przekazując dużą wiedzę na temat Internetu. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z pozytywnymi i negatywnymi skutkami korzystania z Internetu oraz kształtowanie nawyków bezpiecznego korzystania z Sieci. Na zakończenie został przygotowany konkurs z nagrodami . Pytania dotyczyły zagadnień omawianych na lekcji.

Lekcja miała charakter szkolenia i klasa II b spisała się znakomicie !