Słupia 281

tel. (41) 381-64-13

Piękny mecz!

Wygraliśmy !!!

W sobotę 25 września 2011r. drużyna LKS Start Słupia Jędrzejowska rozegrała spotkanie ligowe z drużyną Victorii Skalbmierz. Na boisko wybiegły dwie drużyny juniorskie , jednak zaangażowanie było równie wielkie jak w przypadku drużyn seniorskich.Gospodarzem tego spotkania była oczywiście drużyna ze Słupi . Początek był wymarzony dla naszych zawodników, którzy już w trzeciej minucie do perfekcji wykorzystali rzut rożny i zdobyli bramkę. Patrząc jednak na dalszą część spotkania można powiedzieć , iż " dobre złego początki" . Wystarczyły dwa błędy w obronie i wynik się diametralnie zmienił.Tak więc do przerwy gospodarze przegrywali 2:1. Trener Marek Fulas w przerwie zmotywował swoich zawodników , dokonał dwóch zmian i mogliśmy obserwować bardzo ofensywną grę piłkarzy ze Słupi. Gracze Victorii uciekali się często do zagrań nieprzepisowych a monentami brutalnych . Po jednym z takich ostrych zagrań sędzia wyrzucił kapitana gości , a rzut wolny podyktowany za faul nasi piłkarze zamienili na bramkę. Mecz zaczął się od nowa , jednak tym razem zawodnicy Startu ciągle atakowali i w końcu po jednym z dośrodkowań piłka została umieszczona w bramce. tego meczu nie można było przegrać . Victoria Skalbmierz atakowała , miała nawet rzut karny , który jednak przestrzeliła . Mecz zakończył się zwycięstwem 3:2 drużyny ze Słupi. Sukces został okupiony ciężką  kontuzją  jednego z naszych kolegów. Trzeba wierzyć , że wszystko będzie dobrze a następny mecz będzie zwycięski.