Stypendium

Wójta Gminy Słupia 2018

20 września 2018 r. w Świetlicy Wiejskiej w Słupi już po raz kolejny, najzdolniejsi uczniowie uczęszczający do szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Słupia  otrzymali stypendium Wójta Gminy Słupia za bardzo dobre wyniki w nauce w roku szkolnym 2017/2018, zaangażowanie w życie szkoły, udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych oraz wysoką kulturę osobistą. W spotkaniu uczestniczyli Krzysztof Nowak – Wójt Gminy Słupia, Leszek Wawrzyła – Radny Sejmiku Wojewódzkiego, Robert Capiga – Przewodniczący Oświaty, Barbara Kornobis – Kierownik Centrum Usług Wspólnych, stypendyści wraz z rodzicami, dyrektorzy szkół oraz wychowawcy.
Spośród społeczności szkolnej na miano najlepszych uczniów zasłużyli Ci, którzy swoją ciężką pracą w roku szkolnym 2017/2018 r. osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Stypendium jest jednorazową nagrodą przekazywaną w formie finansowej.
Stypendyści Wójta Gminy Słupia Jędrzejowska za rok szkolny 2017/2018
Mateusz Baran
Konrad Konarski,
 Klaudia Górska,
 Kamila Wojsław,
Miłosz Ciupka,
Izabela Borucińska,
Martyna Szerszeń.
W części artystycznej wystąpili p. Leszek Wawrzyła, który dzięki swojemu profesjonalizmowi sprawił, że ten szczególny dzień dodatkowo został uatrakcyjniony i na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników spotkania.
Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom i ich rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym a przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu i wiary w siebie. Nauczycielom dziękujemy za wkład pracy, który zaowocował wysokimi wynikami w nauce.